V Kresowy Charytatywny Bal Myśliwski – Ozimkowe Zapusty 2019

Komitet Organizacyjny

V Kresowego Charytatywnego

Balu Myśliwskiego „Ozimkowe Zapusty”

 

Szanowni Państwo!

Mam zaszczyt poinformować, że już kolejny raz środowisko myśliwych zrzeszonych w Państwowym Związku Łowieckim Okręg Zamość organizuje V Kresowy Charytatywny Bal Myśliwski – Ozimkowe Zapusty 2019, z którego dochód zostanie przeznaczony na budowę placu zabaw dla dzieci z niepełnoprawnością intelektualną, tym samym wspomożenie działalności Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu.

Pragniemy zaznaczyć, że dotychczas dzięki inicjatywie myśliwskich balów charytatywnych przekazano ponad 40 000 zł na różne cele społeczne. Tradycją jest również to, że chętne koła łowieckie przekazywały dowolne kwoty na ten dany cel.

V Kresowy Charytatywny Bal Myśliwski – Ozimkowe Zapusty 2019 odbędzie się dn. 2.03.2019 r. w Hotelu Koronnym przy ul. Koszary 7 w Zamościu o godz. 18:00.

Zaproszenia w cenie 190 zł/osoba będą dostępne w Zarządzie Okręgowym w Zamościu (Cena biletu obejmuje 40 zł datku na wyznaczony cel charytatywny, każde zaproszenie bierze również udział w loterii)

W trakcie balu zostanie przeprowadzona aukcja, z której dochód będzie przeznaczony na przyjęty cel charytatywny.

Zachęcamy do włączenia się w to szczytne dzieło, zgłaszając swoje uczestnictwo w balu bądź przekazując przedmioty na aukcję. Zaproszenia oraz wszelkie informacje dostępne w siedzibie PZŁ O/Zamość ul Jasna 7.

Serdecznie zapraszamy Panią/Pana, Państwa współpracowników, rodzinę, przyjaciół i znajomych do uczestnictwa w Balu.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę do rana i wyśmienity myśliwski poczęstunek.

 

Z wyrazami szacunku

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Balu

Łowczy Okręgowy PZŁ w Zamościu

Wojciech Adamczyk

Dodaj komentarz